جایگاه عجیب آمریکا و مصر در رده بندی مسافران جام جهانی!

دوشنبه 21 خرداد 1397
9:41
میثم رضایی

صنعت گردشگری یکی از مهمترین فاکتورهای دوران برگزاری جام جهانی است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کدام کشورها بیشترین سهم را در صنعت توریسم روسیه دارند.

به گزارش ورزش 11، رخداد بزرگ و بین المللی جام جهانی از عصر پنج شنبه بیست و چهارم خرداد ماه 1397، آغاز می شود. بیش از 2 میلیارد نفر در سر تا سر دنیا از طریق اینترنت و تلویزیون نظاره گر این بازی ها هستند و بسیاری نیز خود را با هر شرایطی به روسیه رسانده اند تا از نزدیک این فستیوال بزرگ جهانی را از دست ندهند.

ارزیابی میزان کلی گردشگران این مسابقات مارا به نکات عجیب و جالبی می رساند. در بالاترین رتبه های حضور گردشگر در روسیه طبق اعلام وزارت فرهنگ و گردشگری این کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد ! کشوری که اتفاقا در این تورنمنت حضور ندارد و آمریکایی ها بیشتر تماشاگر جام هستند تا هوادار. از دلایل مهم حضور آمریکایی ها می توان رفاه مالی و سهولت گردشگری را مثال زد.

شاید برایتان جالب باشد که برخلاف کشورهای متمول اروپایی، در رتبه دوم کشورهای کم‌جمعیتی قرار گرفته اند که در طول سال معمولا گردشگران کمتری به مقصد روسیه دارند بر اساس تحلیل‌های آژانس های گردشگری کشورهای برزیل، مصر، مکزیک و پرو پس از آمریکا بیشترین تأثیر را از جام جهانی به خود گرفته‌اند. این آمار نشان می‌دهد که گردشگری در جام جهانی به تعداد و شانس قهرمانی در بُعد ورزشی ربطی ندارد.

منبع: ورزش 11


[ بازدید : 37 ]
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]